Novinky

Co se na našich serverech událo

Wipe na serveru Modus (již 20.3.)

05. 03. 2015 20:51 od TheJandys v Modus

Jak již z názvu vyplývá, na serveru Modus proběhne v brzké době wipe (přesněji 20.3.2015 během dne). Nevíte co to je wipe? Wipe je uplné obnovení mapy se stavbami hráčů, promazání iventářů, peníze a statistiky budou ale zachovány. Máte možnost si své věci zachránit/zachovat i na budoucí novou mapu, jak? Jednoduše, stačí zajít na /warp WIPE, pročíst si informace uvedené na cedulkách kde je návod, nebo jednoduše otevřít virtuální truhlu příkazem /chest a uschovat si do ní některé věci (pozor! Virtuální truhla nedokáže uschovat batůžky!). Určitě se také ptáte, proč bude wipe? Na wipe nemusí mít pozitivní názor uplně každý, ale pro náš server je dost potřebný Server Modus je na tom, tak jak na tom je a již potřebuje inovace. Jaké budou inovace? Na serveru přibude pár nových zajímavých módů, opraví se několik chyb a stane se náš modpack hratelnějším a zábavnějším. Věříme že nadále zůstanete s námi a přejeme do budoucna příjemné hraní na nové mapě. Váš CreativePortal. Tým EDIT: Wipe již proběhl podle plánů, na serveru přibylo pár módů a také se navýšili sloty.

Žádné další Quarry

15. 02. 2015 20:40 od TheJandys v Modus

Do odvolání přestáváme VIP hráčům povolovat Quarry, jelikož Quarry velmi silně vytěžují a lagují server. Nechceme přeci, aby server i nadále padal a měl lagy.

Výpadek serveru Modus

15. 02. 2015 13:20 od TheJandys v Modus

Omlouváme se za aktuální nedostupnost serveru Modus. Hosting u kterého hostujeme server Modus je aktuálně pod velmi silným DDoS útokem. Budeme vás zde nadále informovat. EDIT 1: Server již funguje, omlouváme se za vzniklé potíže. EDIT 2: Na serveru probíhají ještě dodatečné úpravy, proto je znovu offline. EDIT 3: Server již opět běží jak má.

Live podpora formou chatu

05. 02. 2015 22:45 od TheJandys v Web

Nově jsme pro vás spustili live podporu formou chatu. Chat s podporou můžete otevřít a zahájit v pravém dolním rohu stránky. Budeme se snažit být na podpoře co nejvíce online, ale určitě to nebude nonstop.

Facebook FanPage

04. 01. 2015 16:47 od TheJandys v Web

Již delší dobu máme FanPage na Facebooku a jelikož o ní většina neví, vložíme vám zde odkaz. Na této FanPage se můžete dozvědět plno novinek které na webu většinou nejsou. Budeme vděční za každé označení jako "To se mi líbí". https://www.facebook.com/creativeportal.eu