Novinky

Co se na našich serverech událo

Veselé Vánoce

23. 12. 2014 22:43 od TheJandys

Všem našim hráčům, pařmenům a pařmenkám přejeme příjemné prožití vánočních svátků ve zdraví i klidu a velkou nadílku pod stromečkem. Děkujeme že jste s námi, chystáme pro vás spoustu novinek, nebojte!

Omluva za nedostupnost serveru Modus

04. 12. 2014 19:06 od TheJandys v Modus

Tímto článkem bychom se chtěli omluvit za aktuální nedostupnost serveru Modus. Na serveru aktuálně řešíme pár problémů, kvůli kterým server byl mnohokrát offline nebo nefungoval. Jako omluvu za výpadek máme pro všechny VIP hráče 5 dní VIP navíc zdarma. Omluvu za výpadek chystáme i pro Nováčky a Techniky, takže nezoufejte. EDIT: Server již opět běží. 5 dní slíbeného VIP přičteme v neděli 7.12.

Úprava VIP výhod

20. 10. 2014 21:13 od TheJandys v Modus

Poupravili jsme pro vás VIP výhody na serveru Modus. Nyní můžete používat příkaz /ptime a /back. Také bychom chtěli připomenout, že pokud máte VIP, můžete zažádat o povolení itemu Quarry (mnoho lidí si již o toto povolení zažádalo). Časem pro vás budeme VIP výhody znovu upravovat, máte se na co těšit!

Připravujeme nový server

02. 10. 2014 18:30 od TheJandys

Jak již z názvu vyplývá, připravujeme pro vás nový server. Tentokrát to ale nebude žádný modpack, ale vannila s minihrami. Server bude propojen se serverem Modus, takže se budete přihlašovat stejným účtem. Níže můžete vidět ochutnávkové video, kde se můžete pokochat jednou z několika skvělých her na serveru.

Konec rozdílných ingotů

12. 09. 2014 18:00 od MrVoltz v Modus

Do hry byl přidán nový mod, který by měl sjednotit všechny typy ingotů na jeden. To znamená, že už nebudete mít 10 druhů copperu, tinu a jiných ingotů.