Novinky

Co se na našich serverech událo

Úprava výhod pro VIP a Sponzory

26. 08. 2014 15:24 od MrVoltz v Modus

Rozhodli jsme se VIP a Sponzorům omezit výhody zjednodušující hru, nejenom kvůli novým podmínkám od Mojangu. U Sponzorů jsme zakázali létání a nesmrtelnost, u VIP jsme zrušili práva na kity. Omlouváme se za to, že vaše peníze přišli nazmar, ale musíte pochopit, že VIP a Sponzor je hlavně možnost podpořit server, výhody jsou vedlejší.

Chyba: conection reset

15. 08. 2014 13:21 od TheJandys v Modus

Ahoj, všichni, kterým se nejde připojit na server Modus a po chvíli je to vykopne s Java chybou Conection reset se určitě ptají, proč se tato chyba děje. Chyba není na naší straně, ale na straně poskytovatele připojení hostingu, u kterého je náš server. Hosting již tuto chybu řeší, tak jediné, co nám zbývá je čekat, než to opraví. Problém se vyskytuje hráčů, kteří mají jako poskytovatele internetu Telefonicu O2. Samozřejmě, že až vše půjde jak má, přidáme všem pár dní VIP navíc. Omlouváme se za vzniklé potíže. EDIT: Hosting hlásí, že chyba již byla opravena. Všichni hráči kterým to nešlo mohou již konečně do hry.

Zrušení serveru HexxCore a opětovné spuštění webu

05. 08. 2014 22:45 od TheJandys v HexxCore, Web

Nejprve bychom chtěli všem poděkovat za příspěvky, které nám velmi pomohly přesunout web na nový hosting. Tento hosting je dle našeho názoru velmi spolehlivý, a tak by měl web a launcher jet bez výpadku. Dále pro vás ale máme špatnou zprávu. Na tom samém nespolehlivém serveru byl také umístěn náš server HexxCore a pro něj by se nám už nevyplatilo shánět jiný hosting (cena hostingu pro takovéto herní servery se pohybuje v jiných sumách). Server HexxCore byl proto zrušen. Pokud jste měli na tomto serveru VIP a chtěli byste ho převést na server Modus, vytvořte ticket a my vám VIP vrátíme. Doufáme, že se my a ani vy s takovýmito problémy již nesetkáme a přejeme vám příjemné hraní.

Soutěž o nejlepší návrh loga

13. 07. 2014 22:01 od TheJandys v HexxCore, Modus

Ahoj, vyhlašujeme soutěž o nejhezčí návrh loga pro CreativePortal. Logo by mělo (ale nemusí) být vektorové a musí mít průhledné pozadí. Rozměry by měly být asi 600x200 px. Své návrhy odesílejte nejpozději do 22. 7. 2014. Pokud bude vaše logo nejlepší, vyhrajete VIP na 60 dní. Pro ostatní výtvory u kterých uvidíme, že jste se snažili, máme také připravené odměny. Své návrhy posílejte na email TheJandys@creativeportal.eu.

Chyby na webu + fórum

08. 07. 2014 12:20 od MrVoltz v Web

Ahoj všichni!

Asi jste si všimli neustálých výpadků nového webu. Jsou způsobeny chybami, na které jsme nepřišli při intenzivním testování a omlouváme se za ně.

Pokud máte nějaký vážný problém (např. vám nejde odeslat ticket), tak napište na můj e-mail mrvoltz@creativeportal.eu. Na zprávy odeslané na tento e-mail se budu snažit odpovídat okamžitě.

Také jste si mohli všimnout, že jsme zprovoznili fórum, na kterém se můžete radit mezi sebou. Zase, pokud by byl na fóru nějaký problém, napište ticket nebo se ozvěte na můj e-mail.