Novinky

Co se na našich serverech událo

Odstávka webu a launcheru

07. 07. 2014 12:28 od MrVoltz v Web

Dnes bude kolem 16:00 probíhat odstávka webu a launcheru, nebude se tudíž možné připojit na servery. Během odstávky webu také nebude fungovat automatické nakupování VIP, takže si VIP v době odstávky nekupujte. Odstávka bude dlouhá asi půl hodiny. Omlouváme se za potíže a doufáme, že zůstanete s námi. EDIT: Web nahozen, omlouváme se za delší zdržení.

Facebook FanPage

01. 07. 2014 13:29 od TheJandys v Web

Již delší dobu máme FanPage na Facebooku a jelikož o ní většina neví, vložíme vám zde odkaz. Na této FanPage se můžete dozvědět plno novinek které na webu většinou nejsou. Budeme vděční za každé označení jako "To se mi líbí". https://www.facebook.com/creativeportal.eu

Nová EULA [UPRAVENO!]

25. 06. 2014 22:38 od MrVoltz v HexxCore, Modus

Ahoj všichni, tato věc se hlavně týká těch, kteří mají nebo si chtějí koupit VIP. Kvůli tomu, že Mojang vydal novou licenci (EULA) již dále nemůžeme nabízet placené výhody, které vám nějak pomůžou ve hře. To samé s nákupem předmětů za Rubíny nebo výměnou Rubínů za ingame měnu ve Směnárně. Můžeme nabízet pouze kosmetické výhody, jako např. prefix, skin, /hat apod. Velice se všem tímto omlouváme a jako malou náhradu jsme povolili /back všem Technikům. Je dost možné, že tato změna povede ke zkrachování CreativePortal.eu, takže doufám, že nás nadále budete finančně i duševně podporovat. EDIT: VIP výhody byli opět navráceny do původního stavu a Technici/Dobrodruzi nyní již nemají příkaz /back. -MrVoltz

Další nábor na Helpery

22. 06. 2014 13:43 od TheJandys v HexxCore

Vyhlašujeme nábor na 2 Helpery kterého se může zůčastnit každý komu je více než 13 let. Chceš být Helper? Zašli přihlášku na email admin@creativeportal.eu formou slohové práce. V přihlášce by se měli objevit tvoje koníčky, zkušenosti, zájmy, kde všude jsi byl v AdminTeamu a kolik hodin by jsi na serveru mohl denně být. Přihlášky máte možnost posílat do 1.7.2014. Nábor se tentokrát týká pouze serveru HexxCore!

Nábor na Helpera

24. 05. 2014 14:27 od TheJandys v Modus, Nábor

Vyhlašujeme nábor na 2 Helpery, jelikož nám odešla Helperka katyves2 a potřebujeme mít na serveru Modus více aktivních členů v AdminTeamu. Chceš být Helper? Je to jednoduché... Pokud ti je více než 12 let, napiš přihlášku formou slohu (jako životopis) na email admin@creativeportal.eu. V přihlášce by se měli objevit tvoje koníčky, zkušenosti, zájmy, kde všude jsi byl v AdminTeamu a kolik hodin by jsi na serveru mohl denně být. Přihlášky se posílají nejpozději do 28.5.2014, až budeme uzavírat přihlášky, zveřejníme výsledky a odpovíme na emaily. EDIT: Upraven datum do kterého můžete odesílat přihlášky na 30.5.2014.