Novinky

Co se na našich serverech událo

Event LogicRun

17. 09. 2018 20:05 od marekvac v Event, LogicRun, Modus

Ano, konečně skoro po roce čekání je zpět event Logic run!

O čem event bude? Jde o hledání cíle pomocí nápověd, které jsou rozmístěny po uzavřené mapě (asi 800x800 bloků). Nápovědy navazují na sebe, je jich celkem 10 a každá obsahuje část kódu pro otevření cíle. Musíte proto najít všech 10 nápověd, abyste se nakonec dostali úspěšně do cíle. Podrobnějí informace budou přidány během následujících pár dnů.

Jaká bude odměna? Spawner, neboli jeden spawner. Jakmile se někdo dostane do cíle, bude mít 10 truhel, v každé bude jiný spawner, hráč si pak bude moci jednu z truhel vybrat.

Event se bude konat v neděli 23.9 v 17:00. Čím více lidí přijde, tím lepší odměny budou. Stačí jen být na serveru online ve správnou dobu, poté vás člen AT na event teleportuje.

Výhlášení vítězů vánočního eventu

19. 12. 2016 16:49 od Lineral v Christmas, Event, Gives, Modus

Vyhlášení!

Náš tradiční vánoční event byl ukončen a vyhodnocen! Ve hře 19.12. v 20:00 se budou předávat ceny, takže nezapomeňte dorazit!

Připomínám, obě kategorie mají svá první tři místa, kde druhé a třetí místo vyhrávají VIP na měsíc zadarmo a první místo vyhrává VIP+ na měsíc zadarmo! Tyto ceny budou přidány dnes a po nějaké době se vám ukážou na účtu.
Věcné ceny jako předměty a money budou pak přidány přímo na místě do inventáře výherců, takže doražte bez věcí!

Gratulujeme všem zúčastněným a děkujeme za účast :)
Bez dalšího otálení, zde je tedy žebříček!

Vánoční event

04. 12. 2016 19:45 od Lineral v Christmas, Event, Gives, Modus

image
CreativePortal.eu si pro Vás jako již tradičně připravil několikadenní událost s možností výhry spousty cen!

Vánoční stavitelský event

Kdy to bude?

Stavění bude probíhat 5.12. - 16.12. Po něm následuje hodnocení a vyhlášení bude na webu už o víkendu a ve hře 19.12. v 20:00 spolu s předáním cen.

Kde to bude?

Event bude probíhat na resce Vanoce, kam se můžete dostat příkazem /warp Vanoce. Reska obsahuje 25 subzon - soutěžních pozemků, což znamená, že může soutěžit pouze 25 hráčů.

Jak se přihlásit?

Ve dny přihlášení dorazím na server já, Lineral, jako garant eventu ve a budu brát v /msg vaše přihlášky. Budou to dny: 5.12., 7.12. a 9.12. ve 20:00.
Můžete se přihlásit také mimo tuto dobu, pokud budu na serveru a aktivní. Nepište prosím zbytečně ostatním členům AT, chci každého sama zkontrolovat než dostane pozemek - podmínka přihlášení je totiž 20 hodin nahraných na serveru!
Zadání stavění je VÁNOČNÍ TÉMA. Abychom nikoho nemohli znevýhodnit, soutěžit se bude ve dvou kategoriích! První bude STAVBA (budova, architektura, místo, zahrada, ...) a druhá ZÁBAVA (socha, pixel art, hudba, věc, ...). Můžete si také vybrat číslo subzony, ale pouze, když není ještě obsazeno - pokud je, dostanete náhodnou.
Pro přihlašování pište tedy soukromou zprávu v tomto tvaru:

/msg Lineral Prihlasuji se do Vanocniho eventu, (STAVBA / ZABAVA) (ČÍSLO)
a odpovím vám buď že jste se přihlásili a číslo vaší subzony a nebo že je mi líto, ale nesplňujete podmínky nebo už není místo.

Jaké bude hodnocení?

Hodnotit budu já spolu s několika nestranými soudci. Jejich nicky vám neřeknu, abyste je náhodou nemohli ovlivnit ;) Musí zůstat objektivní.
Ceny jsou tento rok výjimečně dobré! Každý zůčastněný, který vynaložil snahu, má garantovanou věcnou cenu + money. Obě kategorie mají svá první tři místa, kde druhé a třetí místo vyhrávají VIP na měsíc zadarmo a první místo vyhrává VIP+ na měsíc zadarmo!

Něco, co bych dělat neměl/a?

Ano, musíme vás také poprosit o jednu věc. I přes to, jak budete nadšení, a to, že máte v subzoně těměř úplnou svobodu, vás musíme požádat o slušné chování. Nestavějte nic mimo zadání eventu a nemanipulujte s eventem jinak, než bylo zamýšleno. Pokud si nejste s nečím jisti, ptejte se mě jako pořadatele. Porušování a nesportovní chování vyustí bohužel v tradiční tresty nebo pokud budete na pozemku stavět mimo zadání, bude přiřazen někomu jinému.

Svět plný eventů

25. 10. 2016 20:46 od TheJandys v Event, Minihry, Mobarena, Modus, Podkop, World

Na serveru Modus přibyl nový svět zaměřený na eventy a různé minihry (konanou zábavu pro hráče). Svět se nazývá jednoduše Event world. Nalezneme zde zábavu od různých eventů (konají členové AT) až po minihry (dostupné všem hráčům po celý den). Je možné se zde připojit do MobAreny - arény Město, Default (základní) a Lava. Najdou zde své také vášniví milovníci her jako je Paintball, ColorMatch, Podkopávaná či různé skákačky nejrůznějších obtížností.

Všechny minihry a eventy se postupně dolaďují k dokonalosti, proto prosíme trochu trpělivosti.

Vánoční stavební event s _Loly_

27. 12. 2015 23:14 od MrVoltz v Event, Modus

Dne 27. 12. se na našem serveru uskutečnily dva stavitelské eventy pod vedením hráčů Mielsen, _Loly_ a FakeKing.

Stavba domu

První hra V první etapě měli účastníci postavit do 20 minut z daných materiálů co nejhezčí dům. Zde bylo relativně jednoduché rozhodnout o vítězi. Na čtvrtém místě se měl původně umístit Dook, ale ten byl diskvalifikován kvůli podvodu.

Nástroje

V druhé části eventu, která začala ve 21:05, hráči soutěžili o to, kdo postaví nejlepší nástroj. Zde to porota už měla velmi těžké, protože všechny stavby si byly velmi podobné. Druhá hra