Novinky

Co se na našich serverech událo

Wipe serveru Modus

02. 09. 2018 20:32 od marekvac v Modus, Wipe

Ano, jak již z názvu vyplývá, chystá se wipe celého modusu. Tento wipe bude úplný to znamená, že se resetuje úplně všechno. Stavby, inventáře, peníze, statistiky, spawn,.. no prostě úplně vše. Nazývejme to Modus 2.0

O wipu už se uvažovalo delší dobu. Hlavní důvod pro něj byl asi problém s ekonomikou. Ekonomika na serveru je již úplně zničená. Každý větší hráč má strašně moc peněz, vysoké ceny v obchodech. Další velký důvod byly lagy, server v poslední době začíná dělat hodně problémů, viz nefunkční ME, problém s wipem, moc soulshardů. Když se ještě vrátíme k té ekonomice, wipe na serveru, kde by se resetovaly věci, byl naposled.. no vlastně nebyl. Takže zde máme teď věci v oběhu, které mohou být ještě z dob kdy modus začínal. Takže toto bude první opravdový Wipe serveru v historii modusu. 

Ale, musíme to taky brát z té lepší stránky. Přece bychom ten wipe neudělali jen tak. Přidali jsme tedy na nový Modus 2.0, několik suprových módů. Mezi ně patří třeba, GraviSuite, BiomesO´Plenty,  Nuclear Control (Ano konečně budou Jaderné Reaktory), ExtraBees a ExtraTrees, Greg´s Lightning. Bohužel jsme taky odebrali mód SoulShards. Z již dříve zmiňovaného důvodu lagování. Ale nebojte, místo SoulShardů budou hráčům zpřístupněny vanilla spawnery. 

Doufáme tedy, že wipe bude ku prospěchu serveru, počítáme s tím že některé hráče to naštve. Ale doufáme taky, že tento wipe přitáhne taky starší hráče. A všichni teď budou začínat za stejných podmínkách.

Wipe proběhne v neděli 9.9.2018. Server bude uzavřen asi od 12:00 maximálně do 16:00. 

Přesun na novou mapu a nové módy

31. 12. 2016 14:29 od TheJandys v Wipe, Modus

Z důvodu obnovy přírody proběhne přesun na novou mapu. Čas na přesun staveb je stanoven do 30.1.2017. Na novou mapu se nyní dostanete pomocí příkazů /spawn a všech warpů, které se nacházeli i v původním světě (zkouska, doly..) (svět je již smazán). Pokud se chcete dostat do starého světa, teleportovat se můžete jednoduše do svých domovů nebo na starý spawn pomocí /warp oldspawn (svět je již smazán).

Také jsme pro vás přidali další dva nové módy. Konkrétně se jedná o módy Carpenter's blocks a Project Red.

Edit: 1.2.17 - stará mapa byla smazána, nově je pouze nová + k dispozici těžební svět