Novinky

Co se na našich serverech událo

Hledá se programátor

 1. 3. 2020 23:27 od MarcusCZ MarcusCZ v  Modus, Galactus, Nábor

Pro nově vznikající server Galactus hledáme programátora, který umí upravovat, opravovat módy a pluginy, nebo alespoň umí programovací jazyk Java. Pokud tyto přednosti umíte, máte zájem, čas a chuť, prosím kontaktujte nás pomocí ticketu. Podmínkou je samozřejmě komunikace přes discord a TeamSpeak.

Odstávka webu 28. února

 23. 2. 2020 14:50 od TheJandys TheJandys v  Web

V pátek 28. února očekávejte výpadky webu a spolu s tím nemožnost aktualizace hry přes CreativePortal.eu Launcher a Technic Launcher. SMS platby provedené v této době budou přičteny posléze, nebudou fungovat ani odměny za hlasování, Rubinshop a #modus-game (WebChat na Discordu). Modus nebude touto údržbou zasažen. Důvodem je reinstalace webového serveru.

Nábor členů AT

 18. 2. 2020 17:56 od MarcusCZ MarcusCZ v  Modus

Server Modus opět potřebuje nové a aktivní členy AT! Proto pro Vás znovu otevíráme veřejný nábor na pozice Helper a Eventer. Pokud máte zájem a myslíte si, že můžete být pro server velkým přínosem, prosím napište nám přihlášku ve formě ticketu. Do předmětu ticketu napište Přihláška Helper/Eventer (Napíšete tam tu pozici, o kterou se hlásíte.) - Na tickety s jiným předmětem nemusí být brán ohled!

Podmínka pro obě pozice je mít mikrofón a komunikovat s ostatními členy AT přes Teamspeak a Discord - k pozici je nutné mít obojí.

Přihláška by měla obsahovat tyto body:

  • Věk
  • Znalosti s módy a příkazy
  • Jak dlouho hraješ na serveru Modus
  • Zastával jsi podobnou funkci  na jiném serveru ? Případně na jakém
  • Kolik času můžeš týdně serveru věnovat
  • Nakonec napiš něco o sobě
Přihlášky můžete posílat do středy 26.2. Poté budeme odpovídat na tickety a napíšeme vám jestli budete pozváni k pohovorům, jejichž datum bude ještě určen.