Novinky

Co se na našich serverech událo

Ukončení serveru Arcanus

20. 09. 2019 15:53 od MarcusCZ v Arcanus

Z důvodů narůstajícího počtu bugů a naopak klesajícího počtu aktivních hráčů na serveru Arcanus, jsme nuceni ukončit jeho provoz. O tomto kroku jsme přemýšleli opravdu hodně dlouho a říkali si že se server možná ještě udrží. Bohužel po odchodu tvůrce modpacku se o server už neměl kdo pořádně starat. V plánu byla také úplná přestavba modpacku od Kokla, bohužel aktualizace W10 mu poškodila disk a on přišel o veškerou práci. Proto v den 27.9.2019 vypneme server na dobu neurčitou a dáme Vám ke stažení herní mapu.

EDIT: Server Arcanus byl vypnut. Modpack je pro vás k dispozici zde (z Technic launcheru byl odstraněn). Kompletní záloha mapy ze serveru je ke stažení zde.

Odstávka serverů

22. 08. 2019 21:40 od TheJandys v Modus, Arcanus, launcher

Omlouváme se všem naším hráčům. Dnes tj. 22.8.2019 cca od 23:30 bude po dobu jedné hodiny offline server Modus a Arcanus z důvodu výměny CPU a navýšení kapacity RAM na stroji, kde běží server Modus a naše centrální databáze.

Děkujeme za pochopení.

Spuštění Arcanusu

10. 03. 2019 13:04 od marekvac v Arcanus

Nábor na pozici Moderátor

03. 03. 2019 22:32 od TheJandys v Nábor, Arcanus

Dovolujeme si vás upozornit o právě probíhajícím náboru na pozici Moderátor pro nový server Arcanus.

Jaká je náplň činnosti moderátora?

  • hlídat herní chat
  • dohlížet na bezproblémové dění na serveru

Co není náplní činnosti moderátora?

  • školení ostatních hráčů v zacházení s módy
  • řešení technických problémů

Jaké jsou požadavky pro uchazeče?

  • věk alespoň 15 let
  • minimálně 1 rok bez trestu na našich serverech

Jak mohu zaslat přihlášku?

  • Zašlete ticket obsahující váš věk, vaše časové možnosti a shrnutí vašich zkušeností, popř. pokud jste byli již někde členi AT, zmiňte to.

Nabízíme tedy velice zajímavou pozici člena AT, která vám dovolí stále v klidu hrát neznevýhodněnou normální hru. Hodnost Moderátor zahrnuje stejné výhody jako hodnost Sponzor.

EDIT: Nábor na pozici Moderátor byl již ukončen. Děkujeme všem přihlášeným za jejich zájem.

Arcanus

28. 02. 2019 23:25 od marekvac v Arcanus

Arcanus - Co to je? Jedním slovem nový - nový server, nové módy, nové věci!

Jak jste již poznali, jedná se o úplně nový a jiný server. Proč úplně jiný? Arcanus se sice podobá serverům Modus a Modus Reloaded v tom že obsahuje jak čarovné a technické módy, tak zde převažují spíše ty čarovné, jinak je ale od obou zmíněných serverů zcela jiný, jak v nových dimenzích, dungeonech, bossech a dokonce i nějaké menší minihry. Server je také jiný i v administrativních věcech (Nové výhody, sponzoři, VIP). Také je zde ještě jedna věc - PvP. Ano, na tomto serveru bude povoleno PvP (zabíjení hráčů) a také keepInventory (takže vám po smrti zůstanou věci). Jak jsme již zmiňovali můžete se těšit na spoustu ranků a super ekonomiku! Můžeme tomu říkat Technomagický server s dynamickou PvP ekonomikou!

Server je na verzi 1.7.10 a obsahuje neuvěřitelných 110 módů!

Ze spawnu uniklo jedno spoiler video:

A teď otázka na kterou se jistě všichni chcete zeptat - Kdy bude server spuštěn? No.. budeme vás napínat :). Protože datum spuštění se dozvíte příští týden v neděli (10.3.2019)!