Novinky

Co se na našich serverech událo

ARK: Survival Evolved

 26. 4. 2021 18:27 od TheJandys TheJandys v  ARK

Vážení hráči,

jak jsme již dříve avizovali, rozhodli jsme se náš herní portál rozšířit o další hru, proto Vám s velkou radostí oznamujeme, že pro Vás spouštíme servery na hru ARK: Survival Evolved. Všechny servery na tuto hru jsou mezi sebou propojeny do clusteru, takže můžete volně přecházet ze serveru na server. Na servery se můžete připojit jak přes Steam, tak přes Epic. IP adresy potřebné pro připojení naleznete v sekci Informace.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

 23. 12. 2020 19:17 od TheJandys TheJandys

Race For Wool

 23. 11. 2020 09:04 od MarcusCZ MarcusCZ v  Modus, Event

Jak jsme již oznamovali, přichystali jsme pro Vás minisérii vánočních eventů. První event je tady!

Ikdyž nejsme PvP server, tuto neděli se bude bojovat! Konktrétně mezi sebou budou bojovat dva týmy v eventu Race For Wool. Zveme Vás na první adventní event, který se bude konat v neděli 29.11.2020 v 19:00 na serveru Modus.

V tomto eventu je cílem získat 3 vlny, ke kterým se musíte probojovat. Když získáte vlnu, ještě se s ní musíte probojovat zpět a položit ji na vítězný monument. Hráči jsou rozdělení do dvou týmů a nesmí opustit svou herní polovinu. Herní ostrovy jsou totožné a jsou zrcadlově stejné, tudíž lze používat odraz soupeřova ostrova jako orientační mapu. V tomto eventu se dá umřít a nelze se na něj připojit s věcmi, vše dostanete na eventu.

Každý hráč vítězného týmu získá 50 rubínů a 10000$

Těšíme se na Vás v neděli na eventu.

Adventní eventy

 22. 11. 2020 21:23 od MarcusCZ MarcusCZ v  Modus

Letos jsme se rozhodli, udělat pro Vás minisérii vánočních eventů. Tyto eventy se budou konat vždy v adventní neděli a konkrétní event bude vždy oznámen na začátku týdne.