Novinky

Co se na našich serverech událo

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

23. 12. 2020 19:17 od TheJandys v Vánoce, PF, 2021

Race For Wool

23. 11. 2020 09:04 od MarcusCZ v Modus, Event

Jak jsme již oznamovali, přichystali jsme pro Vás minisérii vánočních eventů. První event je tady!

Ikdyž nejsme PvP server, tuto neděli se bude bojovat! Konktrétně mezi sebou budou bojovat dva týmy v eventu Race For Wool. Zveme Vás na první adventní event, který se bude konat v neděli 29.11.2020 v 19:00 na serveru Modus.

V tomto eventu je cílem získat 3 vlny, ke kterým se musíte probojovat. Když získáte vlnu, ještě se s ní musíte probojovat zpět a položit ji na vítězný monument. Hráči jsou rozdělení do dvou týmů a nesmí opustit svou herní polovinu. Herní ostrovy jsou totožné a jsou zrcadlově stejné, tudíž lze používat odraz soupeřova ostrova jako orientační mapu. V tomto eventu se dá umřít a nelze se na něj připojit s věcmi, vše dostanete na eventu.

Každý hráč vítězného týmu získá 50 rubínů a 10000$

Těšíme se na Vás v neděli na eventu.

Adventní eventy

22. 11. 2020 21:23 od MarcusCZ v Modus, Infinitus, Eventy

Letos jsme se rozhodli, udělat pro Vás minisérii vánočních eventů. Tyto eventy se budou konat vždy v adventní neděli a konkrétní event bude vždy oznámen na začátku týdne.

Infinitus 2.0

15. 10. 2020 10:07 od TheJctitanCZ v Infinitus

Vážení hráči,

po měsících skládání, programování a testování Vám s potěšením oznamujeme, že spuštění nově předělaného serveru Infinitus je konečně tady.

Modpack jako takový prošel mnoha změnami, pár módů jsme odebrali a hodně nových módů jsme také přidali. Lagy, které byly na serveru se nám podařilo značně odstranit a spolu s tím Vám představujeme nový wipe vedlejších map. Tento wipe probíhá automaticky každý týden, takže už se nemusíte bát například o nedostatek bossů v Twilightu, dragon eggů v Endu atd. Pro server byla udělána nová Quest book, která je v češtině a kompletně provází celým herním průběhem, takže Vám vždy řekne, co máte dělat. Samozřejmě dalších novinek je mnohem více, ale na zbytek si budete muset počkat až do spuštění serveru.

A kdy to vlastně bude?

Infinitus 2.0 se spustí 26. 10. 2020. Na všechny z Vás, kteří se rozhodnou dát serveru druhou šanci se moc těšíme a pevně doufáme, že vaše očekávání server nezklame.

Úprava prefixů

05. 09. 2020 18:16 od TheJandys v Modus, Prefixy

Jelikož jsme na serveru Modus nedávno postavili nový spawn, rozhodli jsme se, že upravíme také vzhled chatu. Proto jsme sjednotili všechny zprávy, které se v chatu objevují na stejný, přehledný formát a zároveň navrhli nové prefixy hráčů, které jsou nyní lépe barevně sjednocené.

Doufáme, že nový vzhled chatu pro Vás bude mnohem přehlednější a že se Vám nové prefixy budou líbit více, než původní.