Novinky

Co se na našich serverech událo

Spuštění nového serveru

26. 03. 2020 00:48 od MarcusCZ v Infinitus

S potěšením Vám oznamujeme datum spuštění nového serveru s finálním názvem Infinitus. Tento modpack je inspirován modpackem FTB Infinity Evolved expert mode. Server je primárně zaměřen na technické módy jako například Immersive engineering, IndustrialCraft 2, EnderIO, Big Reactors a spousta dalších! Také zde můžete najít trochu méně technické módy jako například Draconic Evolution, Twilight Forest, nebo Runic Dungeons pro průzkumníky. Průběhem vás budou provázet také Questy, kterých je zde přes 150! 

Server otevře své brány 30.3.2020 v 13:30. Modpack si budete moci stáhnout již o den dříve, tedy 29.3 ve večerních hodinách. Na všechny z Vás se moc těšíme a doufáme že Vás přijde co nejvíce, protože modpack Infinitus je opravdu rozsáhlý modpack! 

Vyjádření k projektu Galactus

17. 03. 2020 23:06 od MarcusCZ v Galactus

Modpack Galactus dlouho byl dlouho na mrtvém bodě, protože nikdo nemá chuť v něm pokračovat a člověk, který s Galactusem začal, již mezi námi není v AT. Zkrátka nikomu z nás se nechce v tomto modpacku pokračovat. Vím, že to zní dost sobecky, zvlášť potom co jsme vám modpack slíbili, ale nemůžete dělat něco co vás nebaví, když už by se k tomu někdo dostal, tak by to nebylo takové kvality, jakou si na našich serverech zasloužíte. Proto oznamuji zrušení projektu Galactus.

Proto jsme přišli s plánem B. Vzali jsme modpack FTB Infinity Evolved expert mode, trochu jej upravili, aby byl schopný běžet na veřejném serveru. A nyní jsme ve fázi testování. A vás jako hráče prosím o pomoc s názvem serveru, nejlépe něco z koncovku -us, protože název Galactus se pro tento modpack již nehodí. Své návrhy prosím pište na discord do kanálu #novy-server-diskuze. Také tam můžete psát co by jste na novém serveru rádi uvítali, tento kanál je otevřený všem vašim návrhům, poznámkám, nebo dotazům.

Ještě jednou se jménem celého týmu CreativePortal.eu omlouvám za zrušení projektu Galactus. Neříkám že je to navždy, možná se v budoucnu najde někdo, kdo bude chtít v projektu pokračovat, ale dalším serverem CreativePortal.eu bude určitě výše zmiňovaný upravený FTB Infinity Evolved.

MarcusCZ, vedoucí projektu.

Odstranění módu More Pistons

16. 03. 2020 21:11 od TheJandys v Modus

Z důvodu bugů a nestability jsme byli nuceni ze serveru Modus odebrat mód, který do hry přidával více druhů pistonů - mód More Pistons. Pistony z tohoto módu nám také párkrát dokázaly nepěkně shodit celý server, proto by měl server nyní jet podstatně stabilněji a těmto pádům bychom se již měli vyvarovat.

Event Závod Pro Vlnu

12. 03. 2020 20:29 od MarcusCZ v modus, event

Protože aktivita hráčů na serveru je v poslední době velmi vysoká, rozhodli jsme se udělat velký event!

Zdroj obrázku a mapy https://www.planetminecraft.com/project/race-for-the-wool-4132970/

Konkrétně se jedná o event Race For Wool (Závod pro vlnu). V tomto eventu je cílem získat 4 vlny, ke kterým se musíte probojovat. Hráči jsou rozdělení do dvou týmů a nesmí opustit svou herní polovinu. Herní ostrovy jsou totožné a jsou zrdcadlově stejné, tudíž lze používat odraz soupeřova ostrova jako orientační mapu. V tomto eventu se dá umřít a nelze se na něj připojit s věcmi, vše dostanete na eventu.

Odměna za event bude vysoká. Každý hráč z výherního týmu získá 50 rubínů a 10000$.

Event se bude konat v neděli 15.3 v 15:30

Nábor BetaTesterů na nový server Galactus

04. 03. 2020 20:42 od MarcusCZ v Galactus, nábor

Nábor je již ukončen

Hledáme aktivní hráče, kteří mají zájem stát u zrodu nového serveru z dílny CreativePortal.eu. Jedná se o technický server zaměřený na zkoumání vesmíru.

Náplní Vaší práce bude hrát a aktivně podávat informace o funkčnosti serveru - chceme, aby jakýkoliv bug, či jiná chyba, byla nahlášena a opravena ještě před oficiálním spuštěním. Po skončení testování budou mít beta-testeři výhody!

Podmínky

  • Základní znalosti technických módů
  • Schopnost si zjišťovat informace sám - Google bude váš nejlepší kamarád
  • Mlčenlivost - nechceme přeci kazit překvapení ostatním
  • Mít použitelný mikrofon, Discord a TeamSpeak.

Pokud máte zájem, napište přihlášku do ticketu! Předmět: Galactus-Beta

Základní struktura přihlášky

Věk:
Zkušenosti:
Kolik času můžeš věnovat týdně:
Něco o sobě:
Na základě ticketu budete předvoláni k výběrovému řízení, které se bude konat na TeamSpeaku!

 

Těšíme se na Vaše přihlášky!