Novinky

Co se na našich serverech událo

Adventní eventy

 22. 11. 2020 21:23 od MarcusCZ MarcusCZ v  Infinitus

Letos jsme se rozhodli, udělat pro Vás minisérii vánočních eventů. Tyto eventy se budou konat vždy v adventní neděli a konkrétní event bude vždy oznámen na začátku týdne.

Infinitus 2.0

 15. 10. 2020 11:07 od TheJctitanCZ TheJctitanCZ v  Infinitus

Vážení hráči,

po měsících skládání, programování a testování Vám s potěšením oznamujeme, že spuštění nově předělaného serveru Infinitus je konečně tady.

Modpack jako takový prošel mnoha změnami, pár módů jsme odebrali a hodně nových módů jsme také přidali. Lagy, které byly na serveru se nám podařilo značně odstranit a spolu s tím Vám představujeme nový wipe vedlejších map. Tento wipe probíhá automaticky každý týden, takže už se nemusíte bát například o nedostatek bossů v Twilightu, dragon eggů v Endu atd. Pro server byla udělána nová Quest book, která je v češtině a kompletně provází celým herním průběhem, takže Vám vždy řekne, co máte dělat. Samozřejmě dalších novinek je mnohem více, ale na zbytek si budete muset počkat až do spuštění serveru.

A kdy to vlastně bude?

Infinitus 2.0 se spustí 26. 10. 2020. Na všechny z Vás, kteří se rozhodnou dát serveru druhou šanci se moc těšíme a pevně doufáme, že vaše očekávání server nezklame.

Testování nového serveru & Ukončení Modus Reloaded

 19. 7. 2020 22:24 od TheJctitanCZ TheJctitanCZ v  Infinitus

Po více než měsíci intenzivní práce na nové a zcela překopané verzi serveru Infinitus, nyní konečně spouštíme fázi uzavřeného testování.

Hlavní náplní testerů bude projít hrou jako normální hráč na serveru a zaměřit se na chyby v craftingách a případně poukázat na neopravené bugy. Po skončení testování daní testeři samozřejmě získají odměny!

  • Znalosti módů (alespoň základní znalosti módů, které byly na první verzi Infinitusu)
  • Mlčenlivost - nechceme přeci kazit překvapení ostatním
  • Mít použitelný mikrofon
  • Minimální věk 15 let

Pokud máte zájem, napište přihlášku do ticketu! Předmět: Infinitus-Testing

V souvislosti s tímto také oznamujeme ukončení provozu serveru Modus Reloaded, který byl spuštěn dočasně.

Odstavení serveru Infinitus

 8. 6. 2020 23:42 od MarcusCZ MarcusCZ v  Infinitus

Na začátek bych chtěl poděkovat za celý tým CreativePortal.eu všem hráčům, kteří tvořili komunitu na serveru Infinitus. Tím hůře se mi oznamuje že server Infinitus bude s okamžitou platností vypnut a dále na něm již nebude možno hrát.

Proč Na serveru se již od spuštění začalo projevovat spoustu chyb, tyto chyby bohužel odehnaly většinu původní komunity, která na serveru hrála. Server byl už od začátku vyvíjen stylem, který byl rozdílný od původní představy. V poslední době tyto chyby začaly být velmi kritické a některé i skoro neřešitelné, proto již delší dobu nepovažujeme další chod serveru, nebo jeho zlepšení za reálné.

Co bude dále Jak již bylo zmíněno, server Infinitus se s okamžitou platností vypíná, herní mapa bude k dispozici ke stažení (odkaz bude k dispozici brzy). Také již delší dobu pracujeme na nové verzi serveru, která by měla obsahovat změny v modpacku, ale hlavně vyřešení velkého počtu "fatálních" chyb, které se v první verzi projevily. Budeme rádi, pokud potom novému serveru dáte alespoň šanci, jak již bylo zmíněno, budou zde menší úpravy v módech, tak se můžete těšit na nové věci v modpacku. Přenos mapy na nový server je nereálný, tudíž s novou verzí přijde kompletní wipe serveru. Přesný čas spuštění nového serveru teď nemůžeme určit, očekáváme ještě alespoň 2-4 týdny příprav.

Všem, kteří na serveru měli zakoupenou hodnost Sponzor, tato hodnost samozřejmě zůstává a přenese se na nový server, nebo si můžete zažádat o přesun hodnosti na server Modus. Všem, kteří měli zakoupené VIP, tato hodnost také zůstává a dnešním dnem se jim doba VIP "zmrazí" a opět se přenese na nový server.

O postupu vývoje nového serveru Vás budeme pravidelně informovat. Doporučujeme sledovat náš Discord server.

Pokud máte zájem pomoct s vývojem nového serveru, máte zkušenosti s tvorbou modpacků, serverů, nebo jen nápad o kterém si myslíte že by mohl být pro server přínosný, kontaktujte nás přes tickety.

EDIT: Kompletní záloha herní mapy je ke stažení zde.