Novinky

Co se na našich serverech událo

Zákaz výroby soul shardu

26. 06. 2018 22:56 od charon v Modus

Z důvodu velkého množství SS na serveru bylo přistoupeno k nepopulárnímu opatření a to k zákazu jejich výroby hráčům. I když je nám známo, že se jich ještě dosti velké počty nacházejí ve skladech jednotlivých hráču, věříme, že toto opatření postupně přispěje ke snížení jejich počtů na serveru a tím i k jeho plynulejšímu chodu.Taky vliv SS na ekonomiku serveru je značný  a jejich produkce značně omezila sortiment výkupu a tím i finační možnosti zejména nováčků, kteří tím pádem zůstavají prakticky bez finančních zdrojů. Dále můžete získat SS jen v admin nebo rubin shopu. Toto opatření prakticky omezuje možnost získat SS novým nezkušeným hráčům, kteří s nimi neumí zacházet a pak velmi často porušují pravidlo o jejich vypínání.

Máme vítěze

25. 06. 2018 17:58 od charon v Modus, soutěž

 Soutěž o nové logo má už svého vítěze. Bylo představeno 11 návrhů, které přišlo hodnotit deset hodnotitelů. Po dramatickém závěru nakonec zvítězilo logo č. 3 pocházející s designerského studia marekvac, které obdželo krásných 14 bodů. Na druhém místě skončil s 11 body charon a jako třetí McCrafterCZ, který obdržel od hodnotících 10 bodů.

Soutěž o nové logo ukončena

20. 06. 2018 22:02 od charon v Modus

Soutěž o nové logo CreativePortal.eu končí dnem 20.6.2018 takže žádné další návrhy už nebudou přijaty. Hodnocení jednotlivých návrhů bude veřejné a můžete se do něj zapojit i vy. Děkujeme všem kteří do této soutěže zaslali své návrhy i těm kteří tato díla přijdou hodnotit. Další pokyny k dokončení této soutěže budou uveřejněny  přímo ve hře.

Ukončení náboru na helpera

20. 06. 2018 21:07 od charon v Modus

Dne 20.6.2018 byl ukončen nábor na pozici helpera a na další přihlášky už nebude brán  zřetel. V současné době probíhá testování jednotlivých kandidátů v týdenních intervalech přímo ve hře. Kdo z nich ? To je otázka i pro vás. Vaše hodnocení jednotlivých adeptů pomocí ticketu by nám jistě  tento výběr usnadnilo. Zapojte se i vy svým aktivním přístupem do dění na serveru

Nábor na helpera

06. 06. 2018 17:52 od charon v Modus, nábor

Po dlouhé době znovu otevíráme nábor na pozici helpera.

Máš zájem? Vyplň si přihlášku a zašli nám ji na ticket.

----Přihláška---
Nick na serveru:
Věk:
Zastával jsi již podobnou pozici na nějakém jiném serveru? Případně na jakém:
Znalosti:
Kolik času nám můžeš věnovat týdně:
Na závěr něco o tobě abychom tě lépe poznali:
----Přihláška---

Těšíme se na vaše přihlášky

A-Team