Novinky

Co se na našich serverech událo

Svět plný eventů

25. 10. 2016 20:46 od TheJandys v Modus, Event, Minihry, Mobarena, Podkop, World

Na serveru Modus přibyl nový svět zaměřený na eventy a různé minihry (konanou zábavu pro hráče). Svět se nazývá jednoduše Event world. Nalezneme zde zábavu od různých eventů (konají členové AT) až po minihry (dostupné všem hráčům po celý den). Je možné se zde připojit do MobAreny - arény Město, Default (základní) a Lava. Najdou zde své také vášniví milovníci her jako je Paintball, ColorMatch, Podkopávaná či různé skákačky nejrůznějších obtížností.

Všechny minihry a eventy se postupně dolaďují k dokonalosti, proto prosíme trochu trpělivosti.

Letní akce VIP+

23. 07. 2016 12:09 od TheJandys v Modus

Jelikož je léto, opět jsme pro vás po delší odmlce spustili akci s VIP. Nyní máte možnost opět zakoupit VIP+ ve kterém jsme pro vás navíc upravili jeho výhody. Akce platí do konce prázdnin.

Přejeme příjemný a klidný zbytek prázdninových dnů.

** Akce ukončena 17.9.16 **

Serverové eventy

15. 03. 2016 21:51 od TheJandys v Modus

Hráči darklerdream a rampouchovec pořádají nejrůznější eventy o mnoho hodnotných cen. Myslíme, že tento projekt má obrovský potenciál a proto má i svůj vlastní warp (/warp eventy).

Hráči eventy pořádají v odpoledních až podvečerních hodinách. Začátky eventů jsou vyhlášovány většinou v herním chatu nebo ve vyjímečných případech několik dní předem na naší Facebookové stránce. Pokud by jste měli nápad na nový event, rádi se inspirujeme.

Budeme rádi za každé návštěvníky našich eventů a pozitivní reakce.

PF 2016

31. 12. 2015 22:30 od TheJandys

Přejeme šťastný nový rok všem naši hráčům a hráčkám. Doufáme, že jste si vymysleli nějaká předsevzetí do nového roku, které budete plnit a nevynechávat. Naše předsevzetí (které opravdu splníme) je mít úspěšné servery s co nejspokojenější komunitou a nadále se rozvíjet.

Celý Admin Tým by vám tímto chtěl popřát hezký zbytek prázdnin a dobrý start do roku 2016 ve zdraví, klidu a pohodě.

Vánoční stavební event s _Loly_

27. 12. 2015 23:14 od MrVoltz v Modus, Event

Dne 27. 12. se na našem serveru uskutečnily dva stavitelské eventy pod vedením hráčů Mielsen, _Loly_ a FakeKing.

Stavba domu

První hra V první etapě měli účastníci postavit do 20 minut z daných materiálů co nejhezčí dům. Zde bylo relativně jednoduché rozhodnout o vítězi. Na čtvrtém místě se měl původně umístit Dook, ale ten byl diskvalifikován kvůli podvodu.

Nástroje

V druhé části eventu, která začala ve 21:05, hráči soutěžili o to, kdo postaví nejlepší nástroj. Zde to porota už měla velmi těžké, protože všechny stavby si byly velmi podobné. Druhá hra