Novinky

Co se na našich serverech událo

Serverové eventy

15. 03. 2016 21:51 od TheJandys v Modus

Hráči darklerdream a rampouchovec pořádají nejrůznější eventy o mnoho hodnotných cen. Myslíme, že tento projekt má obrovský potenciál a proto má i svůj vlastní warp (/warp eventy).

Hráči eventy pořádají v odpoledních až podvečerních hodinách. Začátky eventů jsou vyhlášovány většinou v herním chatu nebo ve vyjímečných případech několik dní předem na naší Facebookové stránce. Pokud by jste měli nápad na nový event, rádi se inspirujeme.

Budeme rádi za každé návštěvníky našich eventů a pozitivní reakce.

PF 2016

31. 12. 2015 22:30 od TheJandys

Přejeme šťastný nový rok všem naši hráčům a hráčkám. Doufáme, že jste si vymysleli nějaká předsevzetí do nového roku, které budete plnit a nevynechávat. Naše předsevzetí (které opravdu splníme) je mít úspěšné servery s co nejspokojenější komunitou a nadále se rozvíjet.

Celý Admin Tým by vám tímto chtěl popřát hezký zbytek prázdnin a dobrý start do roku 2016 ve zdraví, klidu a pohodě.

Vánoční stavební event s _Loly_

27. 12. 2015 23:14 od MrVoltz v Modus, Event

Dne 27. 12. se na našem serveru uskutečnily dva stavitelské eventy pod vedením hráčů Mielsen, _Loly_ a FakeKing.

Stavba domu

První hra V první etapě měli účastníci postavit do 20 minut z daných materiálů co nejhezčí dům. Zde bylo relativně jednoduché rozhodnout o vítězi. Na čtvrtém místě se měl původně umístit Dook, ale ten byl diskvalifikován kvůli podvodu.

Nástroje

V druhé části eventu, která začala ve 21:05, hráči soutěžili o to, kdo postaví nejlepší nástroj. Zde to porota už měla velmi těžké, protože všechny stavby si byly velmi podobné. Druhá hra

Veselé Vánoce

24. 12. 2015 00:31 od TheJandys v Modus

Veselé Vánoce a prožití klidných svátků ve zdraví a pohodě Vám přeje CreativePortal AdminTeam.

Vánoční event

18. 12. 2015 12:45 od Batman v Modus, Event


CreativePortal.eu si pro Vás jako již tradičně připravil třídenní událost s možností výhry spousty cen!

Vánoční event

Kdy to bude?

Pondělí 21.12., úterý 22.12. a středa 23.12. vždy v 19:00 večer se otevře brána do mapy, dostavte se vždy trochu dříve!

Kde to bude?

První den se bude odehrávat na warpu winter1, druhý den na winter2 a třetí den na winter3. Na těchto warpech vždy vyčkávejte daný den a poslouchejte instrukce pořadatele.

Jak to bude probíhat?

Po odstartování dostanete přístup do mapy, kde máte svobodu ničit a je vaším cílem nalézt schované bedny, které obsahují naprosto náhodný obsah (výběr věcí v záhlavaví), který si můžete po nalezení ponechat. 

Něco extra co bych měl/a vědět?

Ano! Bedny mají také malou šanci obsahovat nevycraftitelný předmět: Time Machine. Ten si můžete nechat NEBO jej odevzdat pořadateli eventu a na oplátku za něj do 24 hodin dostanete VIP na měsíc zadarmo!

Něco, co bych dělat neměl/a?

Ano, musíme vás také poprosit o jednu věc. I přes to, jak budete nadšení a to, že máte v mapě naprostou svobodu vás musíme požádat o slušné chování. Nekraďte truhly ostatním před nosem, nehádejte se, neničte mapu jinými věcmi než základními minecraft nástroji (můžou být z jiného materiálu a s enchanty, ale jiné předměty ne) a nemanipulujte s eventem jinak, než bylo zamýšleno. Pokud si nejste s nečím jisti, ptejte se ještě před začátkem eventu pořadatele. Porušování a nesportovní chování vyustí bohužel v tradiční tresty.