Novinky

Co se na našich serverech událo

Výhlášení vítězů vánočního eventu

19. 12. 2016 16:49 od Lineral v Christmas, Event, Gives, Modus

Vyhlášení!

Náš tradiční vánoční event byl ukončen a vyhodnocen! Ve hře 19.12. v 20:00 se budou předávat ceny, takže nezapomeňte dorazit!

Připomínám, obě kategorie mají svá první tři místa, kde druhé a třetí místo vyhrávají VIP na měsíc zadarmo a první místo vyhrává VIP+ na měsíc zadarmo! Tyto ceny budou přidány dnes a po nějaké době se vám ukážou na účtu.
Věcné ceny jako předměty a money budou pak přidány přímo na místě do inventáře výherců, takže doražte bez věcí!

Gratulujeme všem zúčastněným a děkujeme za účast :)
Bez dalšího otálení, zde je tedy žebříček!

Vánoční event

04. 12. 2016 19:45 od Lineral v Modus, Event, Christmas, Gives, tradiční

image
CreativePortal.eu si pro Vás jako již tradičně připravil několikadenní událost s možností výhry spousty cen!

Vánoční stavitelský event

Kdy to bude?

Stavění bude probíhat 5.12. - 16.12. Po něm následuje hodnocení a vyhlášení bude na webu už o víkendu a ve hře 19.12. v 20:00 spolu s předáním cen.

Kde to bude?

Event bude probíhat na resce Vanoce, kam se můžete dostat příkazem /warp Vanoce. Reska obsahuje 25 subzon - soutěžních pozemků, což znamená, že může soutěžit pouze 25 hráčů.

Jak se přihlásit?

Ve dny přihlášení dorazím na server já, Lineral, jako garant eventu ve a budu brát v /msg vaše přihlášky. Budou to dny: 5.12., 7.12. a 9.12. ve 20:00.
Můžete se přihlásit také mimo tuto dobu, pokud budu na serveru a aktivní. Nepište prosím zbytečně ostatním členům AT, chci každého sama zkontrolovat než dostane pozemek - podmínka přihlášení je totiž 20 hodin nahraných na serveru!
Zadání stavění je VÁNOČNÍ TÉMA. Abychom nikoho nemohli znevýhodnit, soutěžit se bude ve dvou kategoriích! První bude STAVBA (budova, architektura, místo, zahrada, ...) a druhá ZÁBAVA (socha, pixel art, hudba, věc, ...). Můžete si také vybrat číslo subzony, ale pouze, když není ještě obsazeno - pokud je, dostanete náhodnou.
Pro přihlašování pište tedy soukromou zprávu v tomto tvaru:

/msg Lineral Prihlasuji se do Vanocniho eventu, (STAVBA / ZABAVA) (ČÍSLO)
a odpovím vám buď že jste se přihlásili a číslo vaší subzony a nebo že je mi líto, ale nesplňujete podmínky nebo už není místo.

Jaké bude hodnocení?

Hodnotit budu já spolu s několika nestranými soudci. Jejich nicky vám neřeknu, abyste je náhodou nemohli ovlivnit ;) Musí zůstat objektivní.
Ceny jsou tento rok výjimečně dobré! Každý zůčastněný, který vynaložil snahu, má garantovanou věcnou cenu + money. Obě kategorie mají svá první tři místa, kde druhé a třetí místo vyhrávají VIP na měsíc zadarmo a první místo vyhrává VIP+ na měsíc zadarmo!

Něco, co bych dělat neměl/a?

Ano, musíme vás také poprosit o jednu věc. I přes to, jak budete nadšení, a to, že máte v subzoně těměř úplnou svobodu, vás musíme požádat o slušné chování. Nestavějte nic mimo zadání eventu a nemanipulujte s eventem jinak, než bylo zamýšleno. Pokud si nejste s nečím jisti, ptejte se mě jako pořadatele. Porušování a nesportovní chování vyustí bohužel v tradiční tresty nebo pokud budete na pozemku stavět mimo zadání, bude přiřazen někomu jinému.

Svět plný eventů

25. 10. 2016 20:46 od TheJandys v Modus, Event, Minihry, Mobarena, Podkop, World

Na serveru Modus přibyl nový svět zaměřený na eventy a různé minihry (konanou zábavu pro hráče). Svět se nazývá jednoduše Event world. Nalezneme zde zábavu od různých eventů (konají členové AT) až po minihry (dostupné všem hráčům po celý den). Je možné se zde připojit do MobAreny - arény Město, Default (základní) a Lava. Najdou zde své také vášniví milovníci her jako je Paintball, ColorMatch, Podkopávaná či různé skákačky nejrůznějších obtížností.

Všechny minihry a eventy se postupně dolaďují k dokonalosti, proto prosíme trochu trpělivosti.

Letní akce VIP+

23. 07. 2016 12:09 od TheJandys v Modus

Jelikož je léto, opět jsme pro vás po delší odmlce spustili akci s VIP. Nyní máte možnost opět zakoupit VIP+ ve kterém jsme pro vás navíc upravili jeho výhody. Akce platí do konce prázdnin.

Přejeme příjemný a klidný zbytek prázdninových dnů.

** Akce ukončena 17.9.16 **

Serverové eventy

15. 03. 2016 21:51 od TheJandys v Modus

Hráči darklerdream a rampouchovec pořádají nejrůznější eventy o mnoho hodnotných cen. Myslíme, že tento projekt má obrovský potenciál a proto má i svůj vlastní warp (/warp eventy).

Hráči eventy pořádají v odpoledních až podvečerních hodinách. Začátky eventů jsou vyhlášovány většinou v herním chatu nebo ve vyjímečných případech několik dní předem na naší Facebookové stránce. Pokud by jste měli nápad na nový event, rádi se inspirujeme.

Budeme rádi za každé návštěvníky našich eventů a pozitivní reakce.