Novinky

Co se na našich serverech událo

Wipe na serveru Modus (již 20.3.)

05. 03. 2015 20:51 od TheJandys v Modus

Jak již z názvu vyplývá, na serveru Modus proběhne v brzké době wipe (přesněji 20.3.2015 během dne). Nevíte co to je wipe? Wipe je uplné obnovení mapy se stavbami hráčů, promazání iventářů, peníze a statistiky budou ale zachovány. Máte možnost si své věci zachránit/zachovat i na budoucí novou mapu, jak? Jednoduše, stačí zajít na /warp WIPE, pročíst si informace uvedené na cedulkách kde je návod, nebo jednoduše otevřít virtuální truhlu příkazem /chest a uschovat si do ní některé věci (pozor! Virtuální truhla nedokáže uschovat batůžky!). Určitě se také ptáte, proč bude wipe? Na wipe nemusí mít pozitivní názor uplně každý, ale pro náš server je dost potřebný Server Modus je na tom, tak jak na tom je a již potřebuje inovace. Jaké budou inovace? Na serveru přibude pár nových zajímavých módů, opraví se několik chyb a stane se náš modpack hratelnějším a zábavnějším. Věříme že nadále zůstanete s námi a přejeme do budoucna příjemné hraní na nové mapě. Váš CreativePortal. Tým EDIT: Wipe již proběhl podle plánů, na serveru přibylo pár módů a také se navýšili sloty.

Facebook FanPage

04. 01. 2015 16:47 od TheJandys v Web

Již delší dobu máme FanPage na Facebooku a jelikož o ní většina neví, vložíme vám zde odkaz. Na této FanPage se můžete dozvědět plno novinek které na webu většinou nejsou. Budeme vděční za každé označení jako "To se mi líbí". https://www.facebook.com/creativeportal.eu

Úprava VIP výhod

20. 10. 2014 21:13 od TheJandys v Modus

Poupravili jsme pro vás VIP výhody na serveru Modus. Nyní můžete používat příkaz /ptime a /back. Také bychom chtěli připomenout, že pokud máte VIP, můžete zažádat o povolení itemu Quarry (mnoho lidí si již o toto povolení zažádalo). Časem pro vás budeme VIP výhody znovu upravovat, máte se na co těšit!

Chyba: conection reset

15. 08. 2014 13:21 od TheJandys v Modus

Ahoj, všichni, kterým se nejde připojit na server Modus a po chvíli je to vykopne s Java chybou Conection reset se určitě ptají, proč se tato chyba děje. Chyba není na naší straně, ale na straně poskytovatele připojení hostingu, u kterého je náš server. Hosting již tuto chybu řeší, tak jediné, co nám zbývá je čekat, než to opraví. Problém se vyskytuje hráčů, kteří mají jako poskytovatele internetu Telefonicu O2. Samozřejmě, že až vše půjde jak má, přidáme všem pár dní VIP navíc. Omlouváme se za vzniklé potíže. EDIT: Hosting hlásí, že chyba již byla opravena. Všichni hráči kterým to nešlo mohou již konečně do hry.

Facebook FanPage

01. 07. 2014 13:29 od TheJandys v Web

Již delší dobu máme FanPage na Facebooku a jelikož o ní většina neví, vložíme vám zde odkaz. Na této FanPage se můžete dozvědět plno novinek které na webu většinou nejsou. Budeme vděční za každé označení jako "To se mi líbí". https://www.facebook.com/creativeportal.eu