Novinky

Co se na našich serverech událo

Konečně opraveno ME

14. 05. 2015 21:26 od MrVoltz v Modus

Na první pohled vypadá, že se mi podařilo opravit problémy s padáním ME. Tímto bych chtěl poprosit všechny hráče s velkými LP sklady, aby své věci přesunuli do AE kvůli snížení lagů.

Rollback z 02. 05. 16:49

03. 05. 2015 10:34 od TheJandys v Modus

Jak již název napovídá, na serveru Modus proběhl rollback (tzn. nahrání zálohy) z 02. 05. 16:49. Proč? Na serveru přestal fungovat náš speciální antigrief a díky tomu si hráči mohli skoro celý den níčit co chtěli pomocí zablokovaných itemů. Ještě jednou se za tuto chybu omlouváme, ale bohužel bez rollbacku to nepůjde.

Nový launcher

11. 03. 2015 23:33 od TheJandys v Launcher

Dnes jsme pro vás spustili náš nový launcher. Launcher se vám automaticky aktualizuje na novou verzi. Nyní se nemusíte přihlašovat ani registrovat pomocí příkazů /login a /register, vše je již zabudované v novém launcheru. Přejeme pohodové hraní na našich serverech, do budoucna pro vás plánujeme další inovace.

Wipe na serveru Modus (již 20.3.)

05. 03. 2015 19:51 od TheJandys v Modus

Jak již z názvu vyplývá, na serveru Modus proběhne v brzké době wipe (přesněji 20.3.2015 během dne). Nevíte co to je wipe? Wipe je uplné obnovení mapy se stavbami hráčů, promazání iventářů, peníze a statistiky budou ale zachovány. Máte možnost si své věci zachránit/zachovat i na budoucí novou mapu, jak? Jednoduše, stačí zajít na /warp WIPE, pročíst si informace uvedené na cedulkách kde je návod, nebo jednoduše otevřít virtuální truhlu příkazem /chest a uschovat si do ní některé věci (pozor! Virtuální truhla nedokáže uschovat batůžky!). Určitě se také ptáte, proč bude wipe? Na wipe nemusí mít pozitivní názor uplně každý, ale pro náš server je dost potřebný Server Modus je na tom, tak jak na tom je a již potřebuje inovace. Jaké budou inovace? Na serveru přibude pár nových zajímavých módů, opraví se několik chyb a stane se náš modpack hratelnějším a zábavnějším. Věříme že nadále zůstanete s námi a přejeme do budoucna příjemné hraní na nové mapě. Váš CreativePortal. Tým EDIT: Wipe již proběhl podle plánů, na serveru přibylo pár módů a také se navýšili sloty.

Facebook FanPage

04. 01. 2015 15:47 od TheJandys v Web

Již delší dobu máme FanPage na Facebooku a jelikož o ní většina neví, vložíme vám zde odkaz. Na této FanPage se můžete dozvědět plno novinek které na webu většinou nejsou. Budeme vděční za každé označení jako "To se mi líbí". https://www.facebook.com/creativeportal.eu