Novinky

Co se na našich serverech událo

Event LogicRun

17. 09. 2018 20:05 od marekvac v Modus, Event, LogicRun

Ano, konečně skoro po roce čekání je zpět event Logic run!

O čem event bude? Jde o hledání cíle pomocí nápověd, které jsou rozmístěny po uzavřené mapě (asi 800x800 bloků). Nápovědy navazují na sebe, je jich celkem 10 a každá obsahuje část kódu pro otevření cíle. Musíte proto najít všech 10 nápověd, abyste se nakonec dostali úspěšně do cíle. Podrobnějí informace budou přidány během následujících pár dnů.

Jaká bude odměna? Spawner, neboli jeden spawner. Jakmile se někdo dostane do cíle, bude mít 10 truhel, v každé bude jiný spawner, hráč si pak bude moci jednu z truhel vybrat.

Event se bude konat v neděli 23.9 v 17:00. Čím více lidí přijde, tím lepší odměny budou. Stačí jen být na serveru online ve správnou dobu, poté vás člen AT na event teleportuje.

Ztráta vlastních skinů

13. 09. 2018 09:43 od TheJandys v Web, Skiny, Modus

Bohužel došlo ke ztrátě všech vlastních skinů. Hráči, kteří měli vlastní skin si jej proto musí znovu v sekci Můj účet nahrát a počkat, než se jim změny projeví ve hře.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé potíže.

Wipe serveru Modus

02. 09. 2018 21:32 od marekvac v Modus, Wipe

Ano, jak již z názvu vyplývá, chystá se wipe celého modusu. Tento wipe bude úplný to znamená, že se resetuje úplně všechno. Stavby, inventáře, peníze, statistiky, spawn,.. no prostě úplně vše. Nazývejme to Modus 2.0

O wipu už se uvažovalo delší dobu. Hlavní důvod pro něj byl asi problém s ekonomikou. Ekonomika na serveru je již úplně zničená. Každý větší hráč má strašně moc peněz, vysoké ceny v obchodech. Další velký důvod byly lagy, server v poslední době začíná dělat hodně problémů, viz nefunkční ME, problém s wipem, moc soulshardů. Když se ještě vrátíme k té ekonomice, wipe na serveru, kde by se resetovaly věci, byl naposled.. no vlastně nebyl. Takže zde máme teď věci v oběhu, které mohou být ještě z dob kdy modus začínal. Takže toto bude první opravdový Wipe serveru v historii modusu. 

Ale, musíme to taky brát z té lepší stránky. Přece bychom ten wipe neudělali jen tak. Přidali jsme tedy na nový Modus 2.0, několik suprových módů. Mezi ně patří třeba, GraviSuite, BiomesO´Plenty,  Nuclear Control (Ano konečně budou Jaderné Reaktory), ExtraBees a ExtraTrees, Greg´s Lightning. Bohužel jsme taky odebrali mód SoulShards. Z již dříve zmiňovaného důvodu lagování. Ale nebojte, místo SoulShardů budou hráčům zpřístupněny vanilla spawnery. 

Doufáme tedy, že wipe bude ku prospěchu serveru, počítáme s tím že některé hráče to naštve. Ale doufáme taky, že tento wipe přitáhne taky starší hráče. A všichni teď budou začínat za stejných podmínkách.

Wipe proběhne v neděli 9.9.2018. Server bude uzavřen asi od 12:00 maximálně do 16:00. 

Hodinový rollback

08. 08. 2018 21:16 od charon v Modus

Dnes  proběhl jedno hodinový rollback jehož příčinou byly technické problémy s rezidencí spawnu. K tomuto kroku jsme se rozhodli přikročit po zvážení všech možností. Oprava by si totiž vyžádala několika hodinové uzavření serveru kdy by se musely přenastavit všechny funkce , zony a subzony spawnu. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení .

Nábor na BetaTesting

12. 07. 2018 23:36 od marekvac v Modus, Nábor

Jak můžete poznat z názvu bude se konat nábor BetaTesterů na nový server.

Jaký bude váš úkol

Budete hrát klasický survival a všechny bugy a nedostatky na které přijdete tak nahlásíte! Čím více bugu nahlásíte tím vyšší budou vaše výhody na novém serveru. Na serveru budete mít skupinu Tester. Ten má o něco vyšší práva než technik. Po ukončení testingu samozřejmě dostanete výhody na novém serveru.

Podmínky

  • Minimální věk 14 let
  • Všechny informace ohledně nového serveru si nechat pro sebe!
  • Mít dobrý mikrofón.Budete jej potřebovat při výběrovém řízení na Discordu

Přihlášky pište do ticketů. S předmětem BetaTest-Přihláška

Jak by měla přihláška vypadat

Věk:
Znalosti:
Kolik času můžeš věnovat týdně:
Na závěr něco o tobě abychom tě lépe poznali:

EDIT 18.7.2018 13:50 - Nábor ukončen, ti co se přihlásili ať si prohlédnou tickety.