Novinky

Co se na našich serverech událo

Vánoční stavební event s _Loly_

27. 12. 2015 22:14 od MrVoltz v Modus, Event

Dne 27. 12. se na našem serveru uskutečnily dva stavitelské eventy pod vedením hráčů Mielsen, _Loly_ a FakeKing.

Stavba domu

První hra V první etapě měli účastníci postavit do 20 minut z daných materiálů co nejhezčí dům. Zde bylo relativně jednoduché rozhodnout o vítězi. Na čtvrtém místě se měl původně umístit Dook, ale ten byl diskvalifikován kvůli podvodu.

Nástroje

V druhé části eventu, která začala ve 21:05, hráči soutěžili o to, kdo postaví nejlepší nástroj. Zde to porota už měla velmi těžké, protože všechny stavby si byly velmi podobné. Druhá hra

Veselé Vánoce

23. 12. 2015 23:31 od TheJandys v Modus

Veselé Vánoce a prožití klidných svátků ve zdraví a pohodě Vám přeje CreativePortal AdminTeam.

Vánoční event

18. 12. 2015 11:45 od Batman v Modus, Event


CreativePortal.eu si pro Vás jako již tradičně připravil třídenní událost s možností výhry spousty cen!

Vánoční event

Kdy to bude?

Pondělí 21.12., úterý 22.12. a středa 23.12. vždy v 19:00 večer se otevře brána do mapy, dostavte se vždy trochu dříve!

Kde to bude?

První den se bude odehrávat na warpu winter1, druhý den na winter2 a třetí den na winter3. Na těchto warpech vždy vyčkávejte daný den a poslouchejte instrukce pořadatele.

Jak to bude probíhat?

Po odstartování dostanete přístup do mapy, kde máte svobodu ničit a je vaším cílem nalézt schované bedny, které obsahují naprosto náhodný obsah (výběr věcí v záhlavaví), který si můžete po nalezení ponechat. 

Něco extra co bych měl/a vědět?

Ano! Bedny mají také malou šanci obsahovat nevycraftitelný předmět: Time Machine. Ten si můžete nechat NEBO jej odevzdat pořadateli eventu a na oplátku za něj do 24 hodin dostanete VIP na měsíc zadarmo!

Něco, co bych dělat neměl/a?

Ano, musíme vás také poprosit o jednu věc. I přes to, jak budete nadšení a to, že máte v mapě naprostou svobodu vás musíme požádat o slušné chování. Nekraďte truhly ostatním před nosem, nehádejte se, neničte mapu jinými věcmi než základními minecraft nástroji (můžou být z jiného materiálu a s enchanty, ale jiné předměty ne) a nemanipulujte s eventem jinak, než bylo zamýšleno. Pokud si nejste s nečím jisti, ptejte se ještě před začátkem eventu pořadatele. Porušování a nesportovní chování vyustí bohužel v tradiční tresty.

Akce VIP+

13. 11. 2015 19:24 od TheJandys v Modus

Edit: Akce do odvolání ukončena. O jejím opětovném obnovení budete informováni.

Zahájili jsme pro vás speciální akci VIP+ (které lze koupit pouze při akci) za 99,-Kč (4 €) na 30 dní. Akce platí do odvolání.

Výhody VIP+

  • Všechny výhody jako VIP
  • Doplňování hungry baru (příkaz /feed)
  • Nastavení mnohem více homů
  • Letání jako v creative (příkaz /fly)
  • Virtuální pracovní stůl (příkaz /workbench)
  • Prefix VIP+
  • Plánujeme další výhody přidávat

Aktuální situace serveru Modus

11. 10. 2015 15:17 od TheJandys v Modus

Jak jste již poslední dobou mohli zaznamenat, server Modus má své špatné období kdy občas spadne nebo nefunguje. Za tyto chyby bychom se vám za celý CP AdminTeam chtěli omluvit. Modus je aktuálně ve fázi chyb. O blížících se úpravách vás budeme informovat. Také v nejbližší době budeme rozšiřovat pozice v AdminTeamu, tudíž můžete očekávat nábor. Děkujeme, že jste s námi!