Novinky

Co se na našich serverech událo

Hodinový rollback

08. 08. 2018 20:16 od charon v Modus

Dnes  proběhl jedno hodinový rollback jehož příčinou byly technické problémy s rezidencí spawnu. K tomuto kroku jsme se rozhodli přikročit po zvážení všech možností. Oprava by si totiž vyžádala několika hodinové uzavření serveru kdy by se musely přenastavit všechny funkce , zony a subzony spawnu. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení .

Nábor na BetaTesting

12. 07. 2018 22:36 od marekvac v Modus, Nábor

Jak můžete poznat z názvu bude se konat nábor BetaTesterů na nový server.

Jaký bude váš úkol

Budete hrát klasický survival a všechny bugy a nedostatky na které přijdete tak nahlásíte! Čím více bugu nahlásíte tím vyšší budou vaše výhody na novém serveru. Na serveru budete mít skupinu Tester. Ten má o něco vyšší práva než technik. Po ukončení testingu samozřejmě dostanete výhody na novém serveru.

Podmínky

  • Minimální věk 14 let
  • Všechny informace ohledně nového serveru si nechat pro sebe!
  • Mít dobrý mikrofón.Budete jej potřebovat při výběrovém řízení na Discordu

Přihlášky pište do ticketů. S předmětem BetaTest-Přihláška

Jak by měla přihláška vypadat

Věk:
Znalosti:
Kolik času můžeš věnovat týdně:
Na závěr něco o tobě abychom tě lépe poznali:

EDIT 18.7.2018 13:50 - Nábor ukončen, ti co se přihlásili ať si prohlédnou tickety.

Zákaz výroby soul shardu

26. 06. 2018 21:56 od charon v Modus

Z důvodu velkého množství SS na serveru bylo přistoupeno k nepopulárnímu opatření a to k zákazu jejich výroby hráčům. I když je nám známo, že se jich ještě dosti velké počty nacházejí ve skladech jednotlivých hráču, věříme, že toto opatření postupně přispěje ke snížení jejich počtů na serveru a tím i k jeho plynulejšímu chodu.Taky vliv SS na ekonomiku serveru je značný  a jejich produkce značně omezila sortiment výkupu a tím i finační možnosti zejména nováčků, kteří tím pádem zůstavají prakticky bez finančních zdrojů. Dále můžete získat SS jen v admin nebo rubin shopu. Toto opatření prakticky omezuje možnost získat SS novým nezkušeným hráčům, kteří s nimi neumí zacházet a pak velmi často porušují pravidlo o jejich vypínání.

Máme vítěze

25. 06. 2018 16:58 od charon v Modus, soutěž

 Soutěž o nové logo má už svého vítěze. Bylo představeno 11 návrhů, které přišlo hodnotit deset hodnotitelů. Po dramatickém závěru nakonec zvítězilo logo č. 3 pocházející s designerského studia marekvac, které obdželo krásných 14 bodů. Na druhém místě skončil s 11 body charon a jako třetí McCrafterCZ, který obdržel od hodnotících 10 bodů.

Soutěž o nové logo ukončena

20. 06. 2018 21:02 od charon v Modus

Soutěž o nové logo CreativePortal.eu končí dnem 20.6.2018 takže žádné další návrhy už nebudou přijaty. Hodnocení jednotlivých návrhů bude veřejné a můžete se do něj zapojit i vy. Děkujeme všem kteří do této soutěže zaslali své návrhy i těm kteří tato díla přijdou hodnotit. Další pokyny k dokončení této soutěže budou uveřejněny  přímo ve hře.