Novinky

Co se na našich serverech událo

Rollback z 16.11 22:43

17. 11. 2018 22:16 od TheJandys v Modus, rollback

Omlouváme se všem našim hráčům. Dnes 17.11 okolo 14. hodiny musel proběhnout z technických důvodů akutní rollback z 16.11 22:43.
Děkujeme za pochopení

Otevření nebe

11. 10. 2018 20:32 od marekvac v Modus

S radostí vám oznamujeme že tuto neděli se bude konat otevření nové dimenze, Nebe (Aether) z módu Biomes´o plenty. V této nové dimenzi můžete najít nové bloky jako třeba skystone. Také si v nové dimenzi můžete stavět menší domky, svět zatím neplánujeme resetovat jako ostatní dimenze. Svět není "pevná země". Neboli, můžete spadnout dolů do voidu (ničeho) a spadnete do normálního světa. Bohužel padáte asi 300 bloků, takže vás ochrání možná tak quantum oblečení.

Otevření se bude konat tuto neděli 14.10.2018 okolo 17:00.

Event LogicRun

17. 09. 2018 19:05 od marekvac v Modus, Event, LogicRun

Ano, konečně skoro po roce čekání je zpět event Logic run!

O čem event bude? Jde o hledání cíle pomocí nápověd, které jsou rozmístěny po uzavřené mapě (asi 800x800 bloků). Nápovědy navazují na sebe, je jich celkem 10 a každá obsahuje část kódu pro otevření cíle. Musíte proto najít všech 10 nápověd, abyste se nakonec dostali úspěšně do cíle. Podrobnějí informace budou přidány během následujících pár dnů.

Jaká bude odměna? Spawner, neboli jeden spawner. Jakmile se někdo dostane do cíle, bude mít 10 truhel, v každé bude jiný spawner, hráč si pak bude moci jednu z truhel vybrat.

Event se bude konat v neděli 23.9 v 17:00. Čím více lidí přijde, tím lepší odměny budou. Stačí jen být na serveru online ve správnou dobu, poté vás člen AT na event teleportuje.

Ztráta vlastních skinů

13. 09. 2018 08:43 od TheJandys v Web, Skiny, Modus

Bohužel došlo ke ztrátě všech vlastních skinů. Hráči, kteří měli vlastní skin si jej proto musí znovu v sekci Můj účet nahrát a počkat, než se jim změny projeví ve hře.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé potíže.

Wipe serveru Modus

02. 09. 2018 20:32 od marekvac v Modus, Wipe

Ano, jak již z názvu vyplývá, chystá se wipe celého modusu. Tento wipe bude úplný to znamená, že se resetuje úplně všechno. Stavby, inventáře, peníze, statistiky, spawn,.. no prostě úplně vše. Nazývejme to Modus 2.0

O wipu už se uvažovalo delší dobu. Hlavní důvod pro něj byl asi problém s ekonomikou. Ekonomika na serveru je již úplně zničená. Každý větší hráč má strašně moc peněz, vysoké ceny v obchodech. Další velký důvod byly lagy, server v poslední době začíná dělat hodně problémů, viz nefunkční ME, problém s wipem, moc soulshardů. Když se ještě vrátíme k té ekonomice, wipe na serveru, kde by se resetovaly věci, byl naposled.. no vlastně nebyl. Takže zde máme teď věci v oběhu, které mohou být ještě z dob kdy modus začínal. Takže toto bude první opravdový Wipe serveru v historii modusu. 

Ale, musíme to taky brát z té lepší stránky. Přece bychom ten wipe neudělali jen tak. Přidali jsme tedy na nový Modus 2.0, několik suprových módů. Mezi ně patří třeba, GraviSuite, BiomesO´Plenty,  Nuclear Control (Ano konečně budou Jaderné Reaktory), ExtraBees a ExtraTrees, Greg´s Lightning. Bohužel jsme taky odebrali mód SoulShards. Z již dříve zmiňovaného důvodu lagování. Ale nebojte, místo SoulShardů budou hráčům zpřístupněny vanilla spawnery. 

Doufáme tedy, že wipe bude ku prospěchu serveru, počítáme s tím že některé hráče to naštve. Ale doufáme taky, že tento wipe přitáhne taky starší hráče. A všichni teď budou začínat za stejných podmínkách.

Wipe proběhne v neděli 9.9.2018. Server bude uzavřen asi od 12:00 maximálně do 16:00.