Novinky

Co se na našich serverech událo

Vypnutí Modus Reloaded

03. 06. 2018 21:55 od charon v Modus Reloaded

Po zhodnocení výsledků z open betatestu jsme po přihlédnutí k narůstajcímu počtu bugů a nedostatku lidí v A-Teamu nuceni ukončit provoz serveru 1.6.4 Modus Reloaded. Server bude uzavřen tuto neděli to je 10.6.2018 a mapa bude posléze ke stažení na webu.

EDIT 10.6.2018 18:00 - Server uzavřen, mapa z 10.6.2018 14:30 ke stažení ZDE.

Soutež o nové logo

30. 05. 2018 22:30 od marekvac

Vyhlašujeme soutež o nové logo. Vítěž dostane VIP na 60 dní.

Jak by mělo logo vypadat

  • Logo by mělo jít postavit v minecraftu.
  • Nemělo by být příliš velké doporučená velikost 15x15 bloků.
  • Snažte se používat spíše vanilla bloky např. barevnou vlnu.

Takto nějak by mohlo vypadat

 

Jak se můžete do soutěže přihlásit

  • Logo můžete postavit ve hře na serveru a pak jej ukázat adminovi.
  • Nebo jej můžete postavit ve svém světě nebo jej nakreslit v programu photoshop, gimp,... A obrázek pak poslat na emailovou adresu charon@creativeportal.eu

Návrhy můžete stavět a posílat do 20.6.2018. Poté proběhne hlasování.

Edit: Obrázky svých výtvorů můžete zasílat i do ticketů, do předmětu jen napište "Logo"

Přesun na novou mapu a nové módy

31. 12. 2016 15:29 od TheJandys v Wipe, Modus

Z důvodu obnovy přírody proběhne přesun na novou mapu. Čas na přesun staveb je stanoven do 30.1.2017. Na novou mapu se nyní dostanete pomocí příkazů /spawn a všech warpů, které se nacházeli i v původním světě (zkouska, doly..) (svět je již smazán). Pokud se chcete dostat do starého světa, teleportovat se můžete jednoduše do svých domovů nebo na starý spawn pomocí /warp oldspawn (svět je již smazán).

Také jsme pro vás přidali další dva nové módy. Konkrétně se jedná o módy Carpenter's blocks a Project Red.

Edit: 1.2.17 - stará mapa byla smazána, nově je pouze nová + k dispozici těžební svět

Výhlášení vítězů vánočního eventu

19. 12. 2016 16:49 od Lineral v Christmas, Event, Gives, Modus

Vyhlášení!

Náš tradiční vánoční event byl ukončen a vyhodnocen! Ve hře 19.12. v 20:00 se budou předávat ceny, takže nezapomeňte dorazit!

Připomínám, obě kategorie mají svá první tři místa, kde druhé a třetí místo vyhrávají VIP na měsíc zadarmo a první místo vyhrává VIP+ na měsíc zadarmo! Tyto ceny budou přidány dnes a po nějaké době se vám ukážou na účtu.
Věcné ceny jako předměty a money budou pak přidány přímo na místě do inventáře výherců, takže doražte bez věcí!

Gratulujeme všem zúčastněným a děkujeme za účast :)
Bez dalšího otálení, zde je tedy žebříček!

Vánoční event

04. 12. 2016 19:45 od Lineral v Modus, Event, Christmas, Gives, tradiční

image
CreativePortal.eu si pro Vás jako již tradičně připravil několikadenní událost s možností výhry spousty cen!

Vánoční stavitelský event

Kdy to bude?

Stavění bude probíhat 5.12. - 16.12. Po něm následuje hodnocení a vyhlášení bude na webu už o víkendu a ve hře 19.12. v 20:00 spolu s předáním cen.

Kde to bude?

Event bude probíhat na resce Vanoce, kam se můžete dostat příkazem /warp Vanoce. Reska obsahuje 25 subzon - soutěžních pozemků, což znamená, že může soutěžit pouze 25 hráčů.

Jak se přihlásit?

Ve dny přihlášení dorazím na server já, Lineral, jako garant eventu ve a budu brát v /msg vaše přihlášky. Budou to dny: 5.12., 7.12. a 9.12. ve 20:00.
Můžete se přihlásit také mimo tuto dobu, pokud budu na serveru a aktivní. Nepište prosím zbytečně ostatním členům AT, chci každého sama zkontrolovat než dostane pozemek - podmínka přihlášení je totiž 20 hodin nahraných na serveru!
Zadání stavění je VÁNOČNÍ TÉMA. Abychom nikoho nemohli znevýhodnit, soutěžit se bude ve dvou kategoriích! První bude STAVBA (budova, architektura, místo, zahrada, ...) a druhá ZÁBAVA (socha, pixel art, hudba, věc, ...). Můžete si také vybrat číslo subzony, ale pouze, když není ještě obsazeno - pokud je, dostanete náhodnou.
Pro přihlašování pište tedy soukromou zprávu v tomto tvaru:

/msg Lineral Prihlasuji se do Vanocniho eventu, (STAVBA / ZABAVA) (ČÍSLO)
a odpovím vám buď že jste se přihlásili a číslo vaší subzony a nebo že je mi líto, ale nesplňujete podmínky nebo už není místo.

Jaké bude hodnocení?

Hodnotit budu já spolu s několika nestranými soudci. Jejich nicky vám neřeknu, abyste je náhodou nemohli ovlivnit ;) Musí zůstat objektivní.
Ceny jsou tento rok výjimečně dobré! Každý zůčastněný, který vynaložil snahu, má garantovanou věcnou cenu + money. Obě kategorie mají svá první tři místa, kde druhé a třetí místo vyhrávají VIP na měsíc zadarmo a první místo vyhrává VIP+ na měsíc zadarmo!

Něco, co bych dělat neměl/a?

Ano, musíme vás také poprosit o jednu věc. I přes to, jak budete nadšení, a to, že máte v subzoně těměř úplnou svobodu, vás musíme požádat o slušné chování. Nestavějte nic mimo zadání eventu a nemanipulujte s eventem jinak, než bylo zamýšleno. Pokud si nejste s nečím jisti, ptejte se mě jako pořadatele. Porušování a nesportovní chování vyustí bohužel v tradiční tresty nebo pokud budete na pozemku stavět mimo zadání, bude přiřazen někomu jinému.