Novinky

Co se na našich serverech událo

Nová hodnost

14. 05. 2020 18:33 od MarcusCZ v Modus

Na server Modus byla přidána nová hodnost Mistr. Na tuto hodnost je potřeba být Inženýr a odevzdat 10 itemů. Výhody této hodnosti jsou:  

  • Může mít až 2 domovy
  • Možnost vytvářet větší residence, než Technik
  • Může si zažádat o povolení až 2 Personal Anchorů
  • Může si zažádat o položení až 4 nukleárních reaktorů
  • Může psát barevně na cedulky

Zároveň s tímto se mění systém stávajících ranků Technik a Inženýr. Nový příkaz pro odevzdávání itemů na všechny ranky je /rank. Tento příkaz pozná vaši aktuální hodnost a podle toho vám ukáže na kterou hodnost nyní itemy odevzdáváte. PS: příkazy /technik, /inzenyr stále fungují, ale odkazují na výše zníměný příkaz /rank.

Odstranění módu More Pistons

16. 03. 2020 20:11 od TheJandys v Modus

Z důvodu bugů a nestability jsme byli nuceni ze serveru Modus odebrat mód, který do hry přidával více druhů pistonů - mód More Pistons. Pistony z tohoto módu nám také párkrát dokázaly nepěkně shodit celý server, proto by měl server nyní jet podstatně stabilněji a těmto pádům bychom se již měli vyvarovat.

Event Závod Pro Vlnu

12. 03. 2020 19:29 od MarcusCZ v modus, event

Protože aktivita hráčů na serveru je v poslední době velmi vysoká, rozhodli jsme se udělat velký event!

Zdroj obrázku a mapy https://www.planetminecraft.com/project/race-for-the-wool-4132970/

Konkrétně se jedná o event Race For Wool (Závod pro vlnu). V tomto eventu je cílem získat 4 vlny, ke kterým se musíte probojovat. Hráči jsou rozdělení do dvou týmů a nesmí opustit svou herní polovinu. Herní ostrovy jsou totožné a jsou zrdcadlově stejné, tudíž lze používat odraz soupeřova ostrova jako orientační mapu. V tomto eventu se dá umřít a nelze se na něj připojit s věcmi, vše dostanete na eventu.

Odměna za event bude vysoká. Každý hráč z výherního týmu získá 50 rubínů a 10000$.

Event se bude konat v neděli 15.3 v 15:30

Hledá se programátor

01. 03. 2020 23:27 od MarcusCZ v Galactus, Modus, nábor

Pro nově vznikající server Galactus hledáme programátora, který umí upravovat, opravovat módy a pluginy, nebo alespoň umí programovací jazyk Java. Pokud tyto přednosti umíte, máte zájem, čas a chuť, prosím kontaktujte nás pomocí ticketu. Podmínkou je samozřejmě komunikace přes discord a TeamSpeak.

Odstávka webu 28. února

23. 02. 2020 14:50 od TheJandys v Odstávka, web

V pátek 28. února očekávejte výpadky webu a spolu s tím nemožnost aktualizace hry přes CreativePortal.eu Launcher a Technic Launcher. SMS platby provedené v této době budou přičteny posléze, nebudou fungovat ani odměny za hlasování, Rubinshop a #modus-game (WebChat na Discordu). Modus nebude touto údržbou zasažen. Důvodem je reinstalace webového serveru.