Novinky

Co se na našich serverech událo

Odstranění módu More Pistons

16. 03. 2020 20:11 od TheJandys v Modus

Z důvodu bugů a nestability jsme byli nuceni ze serveru Modus odebrat mód, který do hry přidával více druhů pistonů - mód More Pistons. Pistony z tohoto módu nám také párkrát dokázaly nepěkně shodit celý server, proto by měl server nyní jet podstatně stabilněji a těmto pádům bychom se již měli vyvarovat.

Event Závod Pro Vlnu

12. 03. 2020 19:29 od MarcusCZ v modus, event

Protože aktivita hráčů na serveru je v poslední době velmi vysoká, rozhodli jsme se udělat velký event!

Zdroj obrázku a mapy https://www.planetminecraft.com/project/race-for-the-wool-4132970/

Konkrétně se jedná o event Race For Wool (Závod pro vlnu). V tomto eventu je cílem získat 4 vlny, ke kterým se musíte probojovat. Hráči jsou rozdělení do dvou týmů a nesmí opustit svou herní polovinu. Herní ostrovy jsou totožné a jsou zrdcadlově stejné, tudíž lze používat odraz soupeřova ostrova jako orientační mapu. V tomto eventu se dá umřít a nelze se na něj připojit s věcmi, vše dostanete na eventu.

Odměna za event bude vysoká. Každý hráč z výherního týmu získá 50 rubínů a 10000$.

Event se bude konat v neděli 15.3 v 15:30

Hledá se programátor

01. 03. 2020 23:27 od MarcusCZ v Galactus, Modus, nábor

Pro nově vznikající server Galactus hledáme programátora, který umí upravovat, opravovat módy a pluginy, nebo alespoň umí programovací jazyk Java. Pokud tyto přednosti umíte, máte zájem, čas a chuť, prosím kontaktujte nás pomocí ticketu. Podmínkou je samozřejmě komunikace přes discord a TeamSpeak.

Odstávka webu 28. února

23. 02. 2020 14:50 od TheJandys v Odstávka, web

V pátek 28. února očekávejte výpadky webu a spolu s tím nemožnost aktualizace hry přes CreativePortal.eu Launcher a Technic Launcher. SMS platby provedené v této době budou přičteny posléze, nebudou fungovat ani odměny za hlasování, Rubinshop a #modus-game (WebChat na Discordu). Modus nebude touto údržbou zasažen. Důvodem je reinstalace webového serveru.

Nábor členů AT

18. 02. 2020 17:56 od MarcusCZ v Modus, nábor

Server Modus opět potřebuje nové a aktivní členy AT! Proto pro Vás znovu otevíráme veřejný nábor na pozice Helper a Eventer. Pokud máte zájem a myslíte si, že můžete být pro server velkým přínosem, prosím napište nám přihlášku ve formě ticketu. Do předmětu ticketu napište Přihláška Helper/Eventer (Napíšete tam tu pozici, o kterou se hlásíte.) - Na tickety s jiným předmětem nemusí být brán ohled!

Podmínka pro obě pozice je mít mikrofón a komunikovat s ostatními členy AT přes Teamspeak a Discord - k pozici je nutné mít obojí.

Přihláška by měla obsahovat tyto body:

  • Věk
  • Znalosti s módy a příkazy
  • Jak dlouho hraješ na serveru Modus
  • Zastával jsi podobnou funkci  na jiném serveru ? Případně na jakém
  • Kolik času můžeš týdně serveru věnovat
  • Nakonec napiš něco o sobě
Přihlášky můžete posílat do středy 26.2. Poté budeme odpovídat na tickety a napíšeme vám jestli budete pozváni k pohovorům, jejichž datum bude ještě určen.