Novinky

Co se na našich serverech událo

Arcanus

28. 02. 2019 23:25 od marekvac v Arcanus

Arcanus - Co to je? Jedním slovem nový - nový server, nové módy, nové věci!

Jak jste již poznali, jedná se o úplně nový a jiný server. Proč úplně jiný? Arcanus se sice podobá serverům Modus a Modus Reloaded v tom že obsahuje jak čarovné a technické módy, tak zde převažují spíše ty čarovné, jinak je ale od obou zmíněných serverů zcela jiný, jak v nových dimenzích, dungeonech, bossech a dokonce i nějaké menší minihry. Server je také jiný i v administrativních věcech (Nové výhody, sponzoři, VIP). Také je zde ještě jedna věc - PvP. Ano, na tomto serveru bude povoleno PvP (zabíjení hráčů) a také keepInventory (takže vám po smrti zůstanou věci). Jak jsme již zmiňovali můžete se těšit na spoustu ranků a super ekonomiku! Můžeme tomu říkat Technomagický server s dynamickou PvP ekonomikou!

Server je na verzi 1.7.10 a obsahuje neuvěřitelných 110 módů!

Ze spawnu uniklo jedno spoiler video:

A teď otázka na kterou se jistě všichni chcete zeptat - Kdy bude server spuštěn? No.. budeme vás napínat :). Protože datum spuštění se dozvíte příští týden v neděli (10.3.2019)!

Veselé Vánoce!

24. 12. 2018 18:00 od TheJandys v Christmas

Všem našim hráčům a hráčkám přejeme bezstarostné prožití vánočních svátků v klidu a pohodě a zároveň Vám tímto přejeme všechno nejlepší do následujícího roku.

Tým CreativePortal.eu

Výhlášení vítězů vánočního eventu 2018

22. 12. 2018 16:47 od marekvac v Modus, event, gives, christmas

Všem výhercům srdečně gratulujeme!

Vánoční akce s hlasováním

20. 12. 2018 20:13 od marekvac v Modus, gives, christmas

Dnes jsme zvýšili šanci na dostání VIP z hlasování na dvojnásobek. Akce platí až do 1.2.2019

Hodnocení staveb vánočního eventu

19. 12. 2018 18:44 od marekvac v Modus, event, christmas, gives, tradiční

Tento rok máme novou věc ve Vánočním eventu a to je hráčské hodnocení. Zúčastnit se mohou všichni hráči kteří na eventu nestaví.

Jak to bude probíhat

Hned po skončení eventu v pátek 21.12 od 18:00 se budete moci připojit na eventový server s IP event.creativeportal.eu, projít si všechny stavby a ohodnotit je pomocí příkazu.

Co dělat po připojení na server + příkaz na hodnocení?

Po připojení na server se objevíte na spawnu. Abyste zjistili, kdo všechno soutěží, použije příkaz /eventlist a poté se teleportujte na nějakého hráče pomocí příkazu /port <nick>.

Hlasování funguje následovně: Každému soutěžícímu hráči můžete udělit 1-10 bodů. Nemusíte hlasovat pro všechny, můžete si vybrat klidně jen 5 lidí a těm udělit body. Body se udělují pomocí přikazu /hlas <nick> <pocet bodu>. Pro každého hráče můžete hlasovat pouze jednou! Proto si nejprve své hodnocení rozmyslete a až poté použijte příkaz na hodnocení. Jednou zadané hodnocení pro hráče již nelze změnit.

Připojovat se na server a hlasovat můžete až do zítra (sobota 22.12 13:00). Poté se všechny hlasy sečtou a vyhlásí se dva výsledky. Jeden v hlavní kategorii (hodnocení členů AT) a druhý jako hodnocení hráčů (Vaše).